Sexy mama

Sexy mama

SEXY MAMA

Utarło się niestety, że nadprogramowe kilogramy i kiepski wygląd to ostatnia rzecz, która powinna martwić młodą matkę. A jednak wiele z nich kompletnie zapomina o sobie, przez pierwsze lata po ciąży poświęcając się  wyłącznie dziecku. Chcąc zadowolić wszystkich dookoła wpadają w depresję i zagłuszają problemy górami jedzenia. Znikąd pomocy…

Dlatego program SEXY MAMA okazał się niebywałym sukcesem. Kilkadziesiąt kobiet pod czujnym okiem Katarzyny Cichopek odzyskało szczupłą sylwetkę, formę i uśmiech. Poczuły się atrakcyjne i kochane. Uwierzyły znów w siebie, znalazły nową pracę, stały się lepszymi matkami i partnerkami. Nauczyliśmy je znów mówić „Ja”!

 

SEXY MAMA – BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Po trzech latach zajmowania się figurami młodych matek przyszedł czas na zadbanie o ich zdrowie. Bo choć najmniejsza dziecięca dolegliwość wywołuje panikę, to sygnały własnego organizmu często bagatelizujemy. A wystarczy regularnie się badać, słuchać i obserwować swoje ciało by odpowiednio wcześnie zdiagnozować chorobę i zacząć ją leczyć. W programie SEXY MAMA – BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE pokazaliśmy więc między innymi na czym polegają badania okresowe, czego zwiastunem może być banalny ból kręgosłupa, jakie znamiona na skórze powinny nas zaniepokoić i co robić, gdy często boli żołądek.